fbpx

Pénzügyi tanácsadó és értékesítő területi képviselő állás

Ha prioritásodnak érzed, hogy másokon segíts és érdekel a pénzügy világa, akkor ez a lehetőség neked szól! Jelentkezz, ha úgy érzed végre a saját kezedbe szeretnéd venni a karriered és szereted a kihívásokat.
Nagy országos hálózatú partnercégünk számára keresünk pénzügyi termékek tanácsadására és értékesítésére területi képviselő munkatársakat.

Feladatok többek közt:

  • Pénzügyi termékek értékesítése
  • Pénzügyi tanácsadói feladatok ellátása
  • Feladatokhoz tartozó adminisztráció ellátása, adatok rögzítése
  • Vezetői munkakörben Tanácsadó munkatársak szakmai irányítása

Feltételek:

  • Rendelkezzen minimum középfokú végzettséggel (érettségi)
  • Jó kommunikációs képesség
  • Számítástechnikai eszközök felhasználó szintű ismerete
  • Ügyfélközpontú beállítottság
  • Céltudatosság
  • Megbízhatóság
  • Kreativitás
  • Tanulási és fejlődési vágy
  • Önálló, precíz munkavégzés, határidők pontos betartása
  • Eredmény orientált gondolkozás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Igényes, üzleties megjelenés
  • Vállalkozói szemlélet

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol, német nyelvismeret
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat

Amit biztosítunk:

  • kiemelkedő stabil vállalati háttér
  • hosszútávú munka és karrierlehetőség

Jelentkezéshez kérjük töltse ki az alábbi űrlapot és munkatársunk visszahívja telefonon!